O mnie

Gdybym chciała udawać profesjonalistkę to napisałabym długi, perfekcyjny opis siebie,  koniecznie w trzeciej osobie. Ale to nie byłoby autentyczne.Kim jestem? Mam na imię Zuzanna, mam osiemnaście lat i wszystkie próby opisania siebie samej wyglądają w moim przypadku sztucznie. Czytam niemal od zawsze, piję hektolitry herbaty, robię zdjęcia, lubię pisać. Poza tym spędzam czas z najbliższymi, wiodę całkiem zwyczajnie życie i ciągle uczę się poprawnego stawiania przecinków.

Dlaczego powstał ten blog? Bo kocham książki i dużo czytam - w pociągu, w szkole, w poczekalni u dentysty. Bo lubię, kiedy książki zmuszają mnie do refleksji. Bo uwielbiam poznawać innych ludzi, z którymi mogę dzielić tę pasję i godzinami dyskutować o światach, które nigdy nie istniały. 

Co czytam? Moimi ulubionymi autorami są: J.K.Rowling, John Green, Carlos Ruiz Zafón, Jojo Moyes, Janusz Leon Wiśniewski. Lubię czytać thrillery i kryminały, literaturę obyczajową, kobiecą oraz new adult. Zdarza mi się sięgać po fantastykę i książki młodzieżowe. Każdej książce daję szansę - staram się nie mieć literackich uprzedzeń.